Bambusové terasová prkna THERMO

Dodání do: 14 dnů

Velikost: 1850 X 140 X 20 mm (0,259 m² )

730,00 Kč


✔️ Nejvyšší třída odolnosti

✔️ Extrémně tvrdé a odolné proti opotřebení

✔️ Odolné vůči plísním a kroucení

✔️ Vysoká třída požární ochrany

✔️ Šetrné k životnímu prostředí

✔️ Luxusní vzhled tvrdého dřeva

✔️ Snadná instalace

✔️ CO₂ neutrální

POPIS VÝROBKU

Termo bambusové prkna jsou masivní bambusové prkno s vysokou hustotou vyrobené z lisovaných bambusových vláken a unikátním patentovaným procesem úpravy CeramiX, ​​díky čemuž se jedná o jeden z nejpevnějších, nejtvrdších a nejodolnějších materiálů na trhu pro vytvoření dokonalého prostoru pro venkovní zábavu a relaxaci.

Jedinečnou vlastností terasového prkna Thermo  je drážkovaná hlava: tu lze realizovat pouze u velmi stabilních materiálů a umožňuje napojení neomezeného počtu prken.

Speciální symetrický tvar bočnic nabízí možnost volby mezi drážkovaným nebo rovným povrchem a umožňuje rychlou fixaci. Stejně jako všechna neošetřená tropická tvrdá dřeva, tak i bambusová terasová deska Thermo, když je vystavena venkovním podmínkám, postupem času zesvětluje barvu a dodává jí přirozený vzhled.

Hmotnost 6 kg
Rozměry 185 × 14 × 2 cm 

INSTALACE

  1. Nainstalujte vhodný, pevný, stabilní a odolný nosný rám.
  2. Rozhodněte se, kterou stranu desky použijete: drážkovanou stranu nebo plochou stranu.
  3. Připevněte desky k pomocnému rámu pomocí upevňovacích prvků (které je nutné vložit do drážek desky) nebo šroubů (přes povrch).
  4. Po instalaci: Zajistěte řádné čištění a údržbu v závislosti na zvoleném povrchu.
  5. Pokud nepoužijete externí olej jednou za rok, povrch vybledne a typická struktura bambusového dřeva bude méně viditelná.