Bambusové terasová prkna THERMO

Dodání do: 1-5 dnů

Velikost: 1850 X 140 X 20 mm (0,259 m² )

730,00 Kč


✔️ Nejvyšší třída odolnosti

✔️ Extrémně tvrdé a odolné proti opotřebení

✔️ Odolné vůči plísním a kroucení

✔️ Vysoká třída požární bezpečnosti

✔️ Šetrné k životnímu prostředí

✔️ Luxusní vzhled tvrdého dřeva

✔️ Snadná instalace

✔️ CO₂ neutrální

POPIS VÝROBKU

Termo bambusové prkna jsou masivní bambusová prkna s vysokou tvrdostí a odolností proti opotřebení vyrobená z lisovaných bambusových vláken a unikátním patentovaným procesem úpravy CeramiX. Díky tomu se jedná o jeden z nejpevnějších, nejodolnějších a nejtrvanlivějších materiálů na trhu pro vytvoření dokonalého prostoru pro venkovní zábavu a relaxaci. 

Jedinečnou vlastností terasového prkna Thermo je drážkovaná hlava, která umožňuje napojení neomezeného počtu prken. Speciální symetrický tvar bočnic nabízí možnost volby mezi drážkovaným nebo hladkým povrchem a usnadňuje montáž.

Stejně jako všechna neošetřená tropická tvrdá dřeva, tak i bambusová terasová deska Thermo, když je vystavena venkovním podmínkám, postupem času získává stříbřitě šedou barvu a dodává jí přirozený vzhled.          

Hmotnost 6 kg

Rozměry 185 × 14 × 2 cm 

INSTALACE

  1. Nainstalujte vhodný, pevný, stabilní a odolný nosný rám. Nosný rám by měl být dostatečně silný, aby unesl váhu terasových prken. Měl by být také dostatečně stabilní, aby odolal povětrnostním vlivům.

  2. Rozhodněte se, kterou stranu desky použijete: drážkovanou stranu nebo hladkou stranu.
  3. Drážkovaná strana umožňuje napojení neomezeného počtu prken. Hladká strana je odolnější vůči poškození.

  4. Připevněte desky k pomocnému rámu pomocí upevňovacích prvků (které je nutné vložit do drážek desky) nebo šroubů (přes povrch). Upevňovací prvky by měly být vyrobeny z nerezové oceli, aby odolávaly povětrnostním vlivům.

  5. Zajistěte řádné čištění a údržbu v závislosti na zvoleném povrchu. Drážkovaná strana je méně náchylná k poškození, ale vyžaduje pravidelnější čištění. Plochá strana je odolnější vůči poškození, ale může být náchylnější k zašpinění.
  6. Pokud nepoužijete externí olej jednou za rok, povrch vybledne a typická struktura bambusového dřeva bude méně viditelná.

Doporučujeme dokoupit: