Bambusová roleta Natural

Zboží odesíláme okamžitě !!!

Dodání do 1-3 dnů. 

Dodání ZDARMA pro objednávky nad 2500 Kč 

Vyberte si variant:

Cena od 1 499,00 Kč

Přírodní barva - neupravená

Poloprůsvitná

Extra široká horní a spodní lišta

Vhodné i pro venkovní použití

Závěsný systém není součástí

Ruční výroba v Indonésii

Popis produktu

Tato bambusová roleta je vyrobena z kulatých bambusových tyčí, které byly otevřeny a zploštělé. Tato technika dává našim bambusovým roletám jedinečný tropický vzhled s přirozenou vnější vrstvou a uzly bambusového kmene jsou stále zřetelně viditelné.

Bambusové rolety poskytují přirozenou a tropickou atmosféru v zahradě, na terase, v zahradní kůlně nebo vířivce a poskytují vynikající ochranu před sluncem, teplem, hlukem a větrem. Naše žaluzie jsou navrženy tak, aby vytvářely soukromí a intimitu a zároveň umožňovaly vstup světla. Takže se stále můžete dívat zevnitř ven, ale sotva zvenčí dovnitř.

Bambusové lamely v této roletě jsou v průměru 15 mm široké a 4 mm tlusté (horní a spodní lamely mají šířku 40 mm) a jsou tkané spolu se silným černým nylonovým kabelem, čímž se vytváří robustní celek, který je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru . Lano také zajišťuje, že roleta z bambusu se navíjí velmi hladce, takže se můžete rozhodnout, kolik světla chcete pustit. Naše bambusové žaluzie jsou ručně vyráběné v Indonésii a jsou dodávány bez ošetření, bez odpružení a kladek. Bambusové žaluzie se dají použít i jako například koberce, obklady stěn nebo stropů, zastřešení atd.
Informace o produktu

Druh bambusu : Tali
Materiál : Bambus
Šířka : 100 cm
Výška : 100 cm, 150 cm, 200 cm
Hmotnost : 2 kg, 4 kg, 6 kg
Barva : přírodní
Země původu : Indonésie 

Doporučujeme dokoupit: