Lak na Bambusový nábytok Bamboo Topcoat 1L

Bambusový vrchní lak je speciálně vyvinutý vysoce kvalitní lak na bázi vody, který byl speciálně vyvinut pro optimální ochranu vašeho bambusového panelového materiálu. Lak je rychleschnoucí, bez zápachu, snadno se nanáší a hladce stéká. Aplikace bambusového vrchního nátěru nemá téměř žádný vliv na barvu a zachovává přirozený vzhled bambusového panelového materiálu. Lehce průhledný saténový lesk poskytuje luxusní povrchovou úpravu.

Bambusový vrchní nátěr je mimořádně vhodný k ošetření a ochraně bambusového nábytku, stěn, interiérových dveří, kuchyňských pracovních desek, schodů, obkladů a podlah a je vhodný pro intenzivní použití v prostředích jako jsou domy, kanceláře, obchody a veřejné budovy. 

Dobrá odolnost Bamboo Topcoat proti vlhkosti a nečistotám zaručuje mimořádně odolný výsledek. Bambusový vrchní nátěr zároveň poskytuje optimální ochranu proti opotřebení, skvrnám a zabarvení. Nátěr neobsahuje žádná škodlivá nebo hořlavá rozpouštědla a je maximálně bezpečná pro konečného uživatele.

Dodání: do 7 dnů. 

1 149,00 Kč