Japonská pilka

Akce Zboží odesíláme okamžitě !!!

Dodání do 1-2 dnů.

Dodání ZDARMA pro objednávky nad 2500 Kč 

299,00 Kč 599,00 Kč

✔️ Speciálně navržen pro řezání bambusu

✔️ Hybridní ozubení (přímé a pokosové řezání)

✔️ Vyžaduje se až 3krát menší síla

✔️200 mm pilová čepel

✔️ Přesné řezy s dokonalým výsledkem 

Popis produktu

Tato silná japonská pilka, známá také jako "pilka kataba", je všestranný nástroj, který je ideální pro řezání bambusu, ale i dřeva a plastu. Tenká čepel s třístranně řezanými lichoběžníkovými zuby vám umožní rychle a bez námahy proříznout tvrdé bambusové tyče a lamely.

Japonské pily vypadají velmi odlišně od západních ručních pil. Čepel japonské pily je mnohem tenčí, pružnější a má odlišné ozubení. Hlavní rozdíl je ovšem v tom, že japonské pilky jsou tažné. To znamená, že japonská pila dělá svou práci při tahovém pohybu a nemusí být tlačena přes bambus jako západní pila. Jemné ozubení je minimalizováno, takže řez je pouze o zlomek širší než čepel pilky. Minimální nastavení zubů pilky zajišťuje dokonale hladký řez. 

Mimochodem, japonské pily jsou vhodné i pro řezání obyčejného dřeva v podélném směru. Pro profesionální pracovníky v oblasti dřeva je japonská pila nezbytnou součástí sady nástrojů, neboť poskytuje dokonalý výsledek řezání. Díky speciálním hybridním zubům můžete s touto univerzální pilkou řezat velmi přesně.